ریمل / انواع ریمل/ ریمل خوب

فرم چشمات رو بگو چه مدلیه تا بگم چه ریملی مناسبشه

استفاده ریمل یکی از مهم ترین مراحل در آرایش صورت است. اگر طرز استفاده صحیح ریمل برای فرم چشم هایتان را بدانید نیمی از راه زیبایی را طی کرده اید.

پاتوق آنلاین : ریمل مناسب برای انواع فرم چشم؛ از کشیده تا گرد

ریمل یکی ازلوازم اساسی در کیف آرایشی است و برای هر میکاپی لازم می باشد. شما اگر می‌ خواهید یک ظاهر طبیعی تری داشته باشید، باید سعی کنید از ریمل مناسب با فرم چشمنان استفاده کنید تا نتیجه کارتان هم زیباتر جلوه کند. در اینجا به شما خواهیم گفت که بهترین ریمل برای فرم چشم های تان کدام است.

چشم با پلک افتاده

اگر چین خوردگی بالای پلک شما را پوشانده باشد؛ یعنی چشمی با پلک افتاده دارید و باید کاری کنید که چشمانتان درشت تر دیده شود؛ می توانید خیلی راحت این کار را با آرایش انجام دهید. باید از ریملی استفاده کنید که مژه هایتان را بلند کند و باعث شود تا چشمان‌ تان درشت تر به نظر برسد. ریمل هایی که همزمان مژه های شما را فر می کنند هم؛ گزینه مناسبی هستند. در کل باید حجم کافی را به مژه هایتان بدهید تا چشم ها باز تر و درشت تر بنظر برسند.

آموزش آرایش هالیوودی ( میکاپ هالیوودی ) + عکس - زیبایی سنتر

چشمان گرد

قسمت چین خورده چشم های گرد کاملاً مشهود است و شما می‌ توانید سفیدی زیر یا بالای عنبیه را ببینید. اگر به دنبال ریمل مناسبی برای چشمان گرد هستید، باید از ریمل هایی استفاده کنید که حاوی مواد حجم دهنده باشد. ریمل را فقط به مژه های قسمت گوشه خارجی چشم بزنید تا مژه های این قسمت فر تر به نظر برسد و چشم حالت خمار و کشیده تری پیدا کند.

چشمان گرد

چشم بادامی

افرادی که حالت چشمان بادامی دارند، باید به مژه‌ های قسمت بالا و گوشه چشم شان بیشتر توجه کنند. معمولاً آرایش چشم اسموکی کلاسیک برای این چشم ها مناسب است و ریمل هم جزء اساسی روتین آرایشی آن ها محسوب می شود. ریمل های بلند کننده می تواند چشمان این افراد را زیباتر کند. فرقی ندارد که از چه ریملی استفاده می کنید، در هر صورت حتما باید فرمژه را قبل از ریمل به چشمان تان بزنید.

ریمل زدن بر اساس شکل چشم - مجله تصویر زندگی

چشم های به سمت پایین

اگر قسمت بیرونی چشمان شما به سمت پایین متمایل شده است، باید از ریملی استفاده کنید که به مژه های قسمت وسط چشم؛ طول و بلندی بدهد و چشم ها را کمی لیفت کند. بهترین حالت این است که مژه ها را لیفت یا فر کنید و از ریملی استفاده کنید که فرچه آن حالت منحنی داشته باشد و چشم های شما را باز تر نشان دهد.

چشمان تک پلکی

تک پلکی حالتی از چشم است که چین خوردگی ندارد. افرادی با این نوع فرم چشم باید به دنبال ریملی بگردند که فرچه آن حالت منحنی داشته باشد و به اندازه کافی به مژه ها حجم بدهد. ریمل های بلند کننده هم می توانند حالت چشم این افراد را زیباتر کنند و چشم ها را درشت تر نشان دهند.

راهنمای خرید ریمل - روزیاتو

چشمان ریز

اگر چشم های ریز و کوچکی داشته باشید، احتمالا به دنبال آرایشی می گردید که چشمان تان درشت تر دیده شود. برای رسیدن به این خواسته؛ باید از ریملی استفاده کنید که طول مژه ها را بلندتر کند و به اندازه کافی به مژه ها حجم بدهد تا چشمان تان درشت تر دیده شود.

5 اشتباه رایج استفاده از ریمل در آرایش چشم - عصر ایران

چشم های درشت

چشمان درشت خیلی نیاز به آرایش خاصی ندارند. اگر چشمان درشتی دارید، باید کمی کار را ساده پیش ببرید و خیلی در استفاده از ریمل افراط نکنید. می توانید دو لایه از ریمل را به قسمت بالای مژه‌ ها بزنید؛ سپس آن را به صورت ضربه ای به پلک پایین بزنید تا اضافاتش گرفته شود.

MASTwwww