فال حافظ روزانه | فال تاروت | فال انبیا | فال قهوه | فال امروز | فال شخصی

فال حافظ روزانه چهارشنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۱

می توانید فال روزانه امروز (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این پست مشاهده کنید. پس در ادامه با فال امروز همراه شوید.
فال حافظ روزانه

مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!! اگر با این مثل موافق هستید می توانید فال روزانه امروز (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این پست مشاهده کنید. پس در ادامه با فال امروز همراه شوید.

فال روزانه واقعی شخصی برای متولدین ۲۹ تیر :

شما در مورد برخی مسایل خیلی زود جوش می آورید و به دیگران می توپید، این رفتارتان را کمی تغییر دهید، زندگی بیشتر به کامتان خواهد بود، به ویژه که امسال قرار است بیشتر با دیگران در ارتباط باشید. امسال سال تغییرات اساسی است پس خودتان را برای تصمیم گیری های مهم آماده کنید. هر چه تعادل میان عقل و احساستان بیشتر باشد، بیشتر به نفع تان خواهد بود. نسبت به شرایط سخت زندگی سعی کنید انعطاف پذیرتر باشید و خودتان را با شرایط جدید وفق دهید. در ماه مهر، مرحله ای از زندگی تان را پشت سر می گذارید و وارد مرحله مهمتری می شوید، پس از همین حالا قدم هایتان را محکم تر بردارید. از نظر شرایط روحی در وضعیت بهتری نسبت به پارسال به سر می برید زیرا تغییراتی در مسیر زندگی تان رخ می دهد که سالها انتظارش را داشتید. ماههای شهریور، مهر و دی از بهترین ماههای سال پیش روی شما خواهد بود.

♈ فال روزانه متولدین فروردین

آیا برای متعهد شدن نسبت به شخصی که دوست دارید آماده اید؟ امروز روابط عاطفی شما حالت جدیتری به خود گرفته اند و به نظر می رسد که اوضاع به رسیدگی شما نیاز دارد. این که نسبت به یک نفر متعهد شوید ممکن است برای شما سخت باشد، چون آزادیتان برایتان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و شما نگران هستید که این تعهد آن را از شما بگیرد. دلتان بخواهد یا نخواهد شما باید این شرایط را بپذیرید و به خاطر شخصی که دوست دارید گاهی خودتان و خواسته هایتان را قربانی کنید، اما باید ببینید طرف مقابلتان آیا واقعا آنقدر برایتان اهمیت دارد که بخواهید این از خود گذشتگی را بکنید؟ خود را آماده کنید شخصی به دیدنتان خواهد آمد. توانایی‌هایتان را بشناسید و در زندگی به دنبال خواسته های بی اساس نباشید، اندیشه های نادرست را از سر بیرون کنید همین عوامل باعث شده که مدت ها با تردید زندگی کنید و دچار دردسرهای فراوان بشوید، افکار واهی را دور بریزید.

♉ فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز اوضاع در روابط عاطفی شما بر وفق مرادتان خواهد بود. اکنون زمانی فوق العاده برای پیش بردن رابطه تان و محکمتر کردن آن می تواند باشد، اما شما نگاه دقیق تر و جدی تری نسبت به این مسئله پیدا کرده اید و سؤال هایی در ذهنتان به وجود آمده اند که پیش از جدی تر کردن رابطه تان باید جواب آنها را پیدا کنید. اگر هنوز مجرد هستید از امروز استفاده کنید، چون اطرافیانتان جذابیت خاصی در شما احساس می کنند که نمی شود به روی آن چشم بست. برنامه هایی که برای امروزتان داشته اید حتی اگر به همان ترتیبی که خودتان دلتان می خواسته است پیش بروند هم با تصویری که در ذهنتان داشته اید و انتظاراتتان فاصله ی زیادی خواهند داشت.هر قفلی کلیدی دارد، از مشاوری بهره بگیرید. هیچ کس بدون سعی و تلاش به جایی نرسیده است. اگر می خواهید به هدفتان برسید، سعی کنید به خودتان متکی باشید، شما چیزی کمتر از دیگران ندارید، اما متاسفانه دچار وسواس و تردید هستید. نگاهتان را عوض کنید.

♊ فال امروز متولدین خرداد

یک احساس هیجان و بیقراری دارد از درون شما می جوشد و شما را به جلو می راند تا قدم هایتان را تندتر کرده و کارها را زودتر از آن چیزی که برایشان برنامه ریزی کرده بودید پیش ببرید. اگر می خواهید هر آنچه که دلتان می خواهد را به انجام برسانید این انرژی مضاعف را با اراده ی محکم خود ترکیب کنید و دیگر هیچ چیزی نخواهد توانست جلویتان را بگیرد. اگر از شرایط فعلی خود راضی نیستید دیگران را به خاطر آنچه برایتان پیش آمده است سرزنش نکنید. هیچ کس نمی داند در آینده چه چیزی پیش خواهد آمد و چه پیچ و تاب هایی ممکن است در راه وجود داشته باشند. قطعا عزیزانتان جز خیر و صلاح شما چیزی نمی خواهند. به تازگی غمی در دلتان خانه کرده که علتش فکرهای بیهوده ای است که خود را با آن مشغول ساخته اید. شخصی که با حرفهایش انرژیتان را می گیرد و نا امیدتان می کند، از خودتان دور کنید. در مورد مسئله کاری اخیرتان بهتر است سری که درد نمی کند دستمال نبندید، اوضاع همینطور که هست خوب است.

♋ فال روزانه متولدین تیر

امروز کمی محتاط و درونگرا شده اید، مخصوصا اگر پای مسائل عاطفی و احساساتتان در میان باشد. به آنچه حس ششمتان به شما می گوید اعتماد کنید و مطمئن باشید که تردید و دودلی شما حتما دلیلی دارد که خودتان هنوز از آن آگاه نیستید! گاهی لازم است سرعتمان را کم کنیم و راهی که داریم می رویم را مورد بررسی قرار دهیم. فقط باید مواظب باشید که این وضعیت حالت پایدار به خود نگیرد و در مرحله ی تردید باقی نمانید و خیلی زود از آن بگذرید. امروز مواظب این که با چه کسی هم کلام می شوید باشید و از بحث کردن با آدم احمق خودداری کنید چون او شما را در حد خودش پایین خواهد آورد! حضور شخصی در زندگی تان روزمرگی هایتان را دستخوش تغییر می کند. برای انجام کاری نیاز به کمک گرفتن از یک متخصص دارید، برای موفقیت و رسیدن به هدفتان فقط فکر و آرزو کردن کافی نیست. باید دست به کار شوید و بیشتر تلاش کنید. باد در سر و مغرور نباشید.

♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز سعی کنید کنترل چیزهایی که سد راهتان شده اند را در دست بگیرید. شاید احساس کنید که امروز یک چیزی دارد شما را از رسیدن به جایی که می خواهید و انجام دادن کارهایی که قصدشان را دارید باز می دارد. تمام تلاش خودتان را بکنید تا احساساتتان را به ثبات رسانده و آرام باشید. صحبت کردن با افرادی که از شما بزرگتر یا عاقلتر هستند امروز تکلیف خیلی چیزها را برای شما روشن خواهد کرد و آگاهی شما را بالاتر خواهد برد. به توصیه های افرادی که در شرایط مشابهی قرار داشته اند گوش کنید. امروز به همسرتان نشان بدهید که حواستان به کارهایش هست و زحمات او را می بینید، این کار زحمتی برای شما ندارد، اما روز او را خواهد ساخت. بهتر است شخصی که در اطرافتان ادعاهایش سر به فلک کشیده، امتحان کنید. چشم بسته حرف هایش را قبول و آرزو نکنید که کاش جای او بودید. یک سفر را بهتر است فعلا به تعویق بیندازید. در رابطه احساسی تان خودتان بهتر می دانید که راه رفته را نباید دوباره رفت. از خودتان انرژی می گیرید.

♍ فال امروز متولدین شهریور

امروز در بیان احساسات خود دقت و احتیاط بیشتری به خرج بدهید و در نظر داشته باشید که هر چقدر کمتر حرف بزنید طرف مقابلتان راحت تر می تواند به احساستان پی ببرد. لزومی ندارد که برای ابراز احساسات خود سر و صدای بیهوده به راه بیندازید، اجازه بدهید بی آن که زیاده روی کنید عملتان نشان دهنده ی آنچه در قلبتان می گذرد باشد. کم حرف بزنید، اما حرف هایی بزنید که با معنی باشند. خیالتان راحت باشد، شما قادر خواهید بود با نگاه خود طرف مقابلتان را هیپنوتیزم کنید و هیچ راه فراری برای او نگذارید! با پشت گوش انداختن کارهایی که در خانه باید انجام دهید خانواده تان را به جان خودتان نیندازید! حواستان جمع باشد، قراری دارید که نباید به آن دیر برسید. پای تصمیمی که گرفته اید بایستید. در مقابل فشارها کم نیاورید و جا نزنید. به دوستی نزدیک کمک خواهید کرد. شخصی برای درد دل پیش شما می آید، شنونده و راز دار باشید. چیزی نگویید که دلش را بشکنید.

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز هیچ وقتی برای مکالمات بیهوده ندارید و دلتان نمی خواهد به هیچ کس اجازه بدهید از مهربانی شما سوء استفاده کند، اما باید مواظب باشید دیگران را برای کاری که نکرده اند مورد محاکمه قرار ندهید. پیش از هر کس دیگری این خود شما هستید که باید برای خودتان، وقتتان و داشته هایتان ارزش قائل شوید. شما به طور کلی روحیه ای ماجراجو، عاشق آزادی و پرانرژی دارید، اما امروز به ویژه در رابطه با مسائل عاطفی حال و هوایی محزون و افسرده به خود گرفته اید. این برخورد با عشق و احساسات سبک همیشگی شما نیست، اما به احتمال زیاد به این نتیجه خواهید رسید که در شرایط ممکن بهترین گزینه ی ممکن برای شما خواهد بود. روزهای خوش عاشقی پیش رویتان است. زندگیتان پر از آرامش و خوشبختی خواهد بود. شانس در خانه تان را می زند. حواستان باشد، از موقعیتان به خوبی استفاده کنید. با شخصی که می دانید آخرش همه کارها را باید خودتان انجام دهید، وارد کار یا معامله نشوید.

♏ فال روزانه متولدین آبان

شما نباید تمام جزئیات شرایط فعلی خود را مورد تجزیه و تحلیل های پیچیده قرار دهید، به ویژه در مورد مسائل عاطفی و احساساتتان چنین کاری می تواند اشتباه محض باشد. با این کار ممکن است شما بر اساس شواهد بی اهمیت نتیجه گیری های خنده داری کنید که خودتان هم بعدا از آنها پشیمان خواهید شد. به خاطر چیزهایی که از صحت آنها مطمئن نیستید آرامش خودتان را به هم نزنید. به جای گیر دادن به چیزهای بی اهمیت کمی بیشتر روی اعتماد به نفس خودتان کار کنید. اگر احساس می کنید انرژی و انگیزه ی همیشگیتان را ندارید به خودتان یادآوری کنید که هیچ گاه برای انتخاب یک هدف جدید و تلاش برای رسیدن به آن دیر نیست. نسبت به کسی که به شما علاقه نشان می دهد بی توجه نباشید. دیگران حسرت زندگی تان را می خورند ولی خودتان به زندگی دیگران توجه دارید، قدر و ارزش زندگی تان را بدانید. به زودی موفقیتی در کار کسب می کنید.از تردید دست بردارید برای رسیدن به آنچه که می خواهید باید راه تازه ای را امتحان کنید.

♐ فال روزانه متولدین آذر

امروز ممکن است در روابط عاطفی خود در یک مخمصه ی اساسی گیر کنید. طرف مقابلتان از شما تقاضا دارد که رابطه ی خود را پیش برده و جدی تر کنید، اما شما نمی دانید چه جوابی به این درخواست او باید بدهید. شاید رها کردن آن احساس خوشایند آزادی که تا کنون داشته اید برای شما دشوار باشد، اما باید این را هم در نظر داشته باشید که در مقابل چه چیزهایی به دست خواهید آورد. به خودتان این فرصت را بدهید که طعم یک رابطه ی عاطفی جدی و پایدار را بچشید. اگر چیزی را گم کرده اید به جای مقصر دانستن دیگران بهتر است اشتباه خودتان را بپذیرید، همه ی ما گاهی اشتباه می کنیم و شما هم استثنا نیستید. باران رحمت بر شما خواهد بارید، سرتان را بالا بگیرید. برای رفتن به جایی نیاز به کسب اجازه یا مجوز دارید. در یک دعوای مالی خانوادگی تا می توانید بر اعصاب خود مسلط باشید وگرنه همچنان بحث بی نتیجه می ماند.کسی که نتواند شادی تان را ببیند دوست نیست.

♑ فال روز متولدین دی

امروز جنبه ی حساس و رمانتیک وجود شما زنده شده است و اگر مجرد باشید نیاز شدیدی به پیدا کردن یک همراه و همسفر احساس خواهید کرد. شما با وسواسی بیشتر از همیشه به دنبال رفیق راه خود می گردید و به هر کسی رضایت نخواهید داد. شما به کسی نیاز دارید که نگاهش به زندگی، احساساتش و افکارش شبیه به شما باشد، به راحتی تسلیم نشوید و تا زمانی که عشق رویاهایتان را نیافته اید کوتاه نیایید. امروز سر یک دو راهی قرار گرفته اید و باید در مورد موضوعی تصمیم گیری کنید. درست است که گاهی باید به حرف دلتان گوش کنید، اما امروز روز قیام کردن و تغییر دادن همه چیز نیست، به حرف عقل و منطقتان گوش کنید. شکست اول راه پیروزیست، از اتفاقی که افتاده درس بگیرید. در مورد شخصی و اشتباهی که کرده، چنان سخت گرفته اید که انگار خودتان هرگز اشتباه نکرده و نمی کنید، شما می دانید که او نیت بدی نداشته بیش از این آزارش ندهید. با خلوص نیت و بدون اضطراب با او حرف بزنید.

♒ فال متولدین بهمن

امروز در روابط عاطفی شما تنش هایی به وجود خواهند آمد که راه فراری از آنها وجود ندارد. شما مسئولیت ها و کارهایی به عهده دارید که به شما اجازه نمی دهند که با طرف مقابلتان به اندازه ای که از شما انتظار دارد وقت بگذرانید و این موضوع باعث نارضایتی او خواهد شد. سعی کنید راه چاره ای پیدا کرده و بین کارهایی که باید انجام دهید و زمانی که با عشقتان می گذرانید تعادل را برقرار کنید، در غیر این صورت این دلخوری تا چند روز طول خواهد کشید. اگر در کارهایی که امروز باید انجام دهید گره ای به وجود آمد به جای این که یک راست به سراغ دندان هایتان بروید بهتر است برای باز کردن آن به یک دست توانا پناه ببرید. نگرانی‌هایتان شما را در چشمش ضعیف می کند، میان رو باشید اعتدال را در هر کاری حتی نیکی کردن به دیگران رعایت کنید. به زودی اوضاع بر وفق مرادتان خواهد شد. امروز خرید و فروش هر دو برایتان خوب است. کامیابی و موفقیت با باور کردن خودتان به دست می آید.

♓ فال روزانه متولدین اسفند

شما امروز بیش از هر زمان دیگری نگران گذشت زمان هستید و در مرحله ای از زندگیتان قرار گرفته اید که از محدود بودن مدت زندگی انسان ها و اینکه باید از آن بیشترین بهره ی ممکن را برد آگاه شده اید. به جای این که اجازه بدهید این آگاهی باعث نگرانی شما بشود، سعی کنید از زمانتان بهترین استفاده را بکنید و کارهایی را انجام دهید که واقعا از آنها لذت می برید و وقتتان را با افرادی بگذرانید که برایتان عزیز هستند و به شما احساس خوب امنیت و آرامش را هدیه می کنند. امروز ممکن است ایده های بسیار هیجان انگیزی به ذهنتان برسند، اما بهتر است در مورد آنها منطقی فکر کنید چون در عملی کردن آنها شانس زیادی نخواهید داشت. فردی باهوش و کاردان طرف مشورت شما خواهد شد از این فرصت استفاده کنید. مسافرت برایتان خوب است. به زودی همه چیز بهتر می شود. تغییر شغل یا مکان حتمی است. از ضرری که کرده اید درس بگیرید و یک خطا را دوبار تکرار نکنید. از ریسک کردن یا شریک شدن بپرهیزید.

MASTwwww