فال حافظ روزانه | فال تاروت | فال انبیا | فال قهوه | فال امروز

فال حافظ روزانه پنجشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۱

مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!! اگر با این مثل موافق هستید می توانید فال روزانه امروز (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این پست مشاهده کنید. پس در ادامه با فال امروز همراه شوید.
فال حافظ روزانه

مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!! اگر با این مثل موافق هستید می توانید فال روزانه امروز (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این پست مشاهده کنید. پس در ادامه با فال امروز همراه شوید.

فال شخصی برای متولدین ۲۳ تیر :

در سالی که پیش رو دارید، شما قادر خواهید بود دیگران و به ویژه جنس مخالف را با ظاهر و سبک لباس پوشیدن خود و همچنین مهارت بالایی که در صحبت کردن و برقراری ارتباط با دیگران از خود نشان خواهید داد به راحتی تحت تأثیر قرار دهید. در زمینه ی مسائل عاطفی و روابط عاشقانه امسال برای شما سال خوبی خواهد بود و اگر هنوز مجرد هستید شانس زیادی در پیدا کردن نیمه ی گمشده ی خود خواهید داشت. آنهایی که وارد دهه ی چهارم زندگی خود می شوند موفقیت های زیادی را به دست خواهند آورد و در محل کار خود به اوج موفقیت رسیده و حتی ممکن است در مقام های مدیریت و ریاست قرار بگیرند. شما باید امسال توجه بیشتری به وضعیت سلامتی خود داشته باشید. ماه های مرداد، مهر و دی بهترین و مهم ترین ماه های سال خواهند بود.

♈ فال روزانه متولدین فروردین

احساس نگرانی شما بی مورد است،مطمئن باشید که به موقع همه چیز به بهترین شکل خود اتفاق خواهد افتاد. سعی کنید به گذشته و رفتارهایتان نگاهی بیاندازید و خود علت آن را پیدا و سپس برای رفع آن تلاش کنید. دوستی شما ارزشی بیش از این ها دارد. به زودی یک پیشنهاد کاری به شما می شود، قبل از هر تصمیمی خوب فکر کنید تا بعدها پشیمانی به سراغتان نیاید. شما باید از فرصت هایی که پیش رویتان قرار می گیرد، نهایت استفاده را بکنید. یکی از اعضای خانواده تان این روزها بیش از همیشه محتاج شماست، او را تنهای نگذارید. شما نمی دانید آینده چی خوابی برایتان دیده، کاری امروز را به فردا نیندازید تضمینی نیست فردا همچنان فرصت باقی باشد. قدر عزیزی را بیشتر بدانید و با او به نیکی رفتار کنید و با ادب سخن بگویید. برای رفتن به جای دل دل نکنید و اگر نه وسوسه رفتن و افسوسش همیشه با شما خواهد ماند.

♉ فال روزانه متولدین اردیبهشت

خودتان را امروز از بحث هایی که میان دوستان تان بوجود می آید، دور کنید، در غیر این صورت سوتفاهم های بوجود آمده دامن شما را نیز خواهد گرفت. به جای آن انرژی خود را برای کارهای مهم تری صرف کنید. توی برخی از کارهایتان گره ای افتاده که اگر تمام تلاش تان را به کار گیرید، بر تمام شان غلبه خواهید کرد. حرفی در دلتان مانده که باید به دوستی بزنید. برخلاف انتظار شما او نیز با صبوری پای دردو دلتان خواهد نشست. قرضی دارید ولو اندک اندک پس بدهید. شخصی را دوست دارید و شادی‌تان در گرو بود و نبود اوست او نیز همین احساس را به شما دارد. این روزها بیش از حد به یک تعطیلات یا استراحت کوتاه احتیاج دارید شما جسما و روحا بیش از حد از خودتان کار کشیده‌اید و فشار را تحمل کرده‌اید حالا اما خسته‌اید دیگر توانی برای ادامه ندارید.

♊ فال امروز متولدین خرداد

اطراف تان بهم ریخته و این موضوع شما را ناراحت و نگران کرده است اما مطمئن باشید که فردا همه چیز مانند گذشته خواهد شد. از آنجا که امروز تمرکز لازم را ندارید، بهتر است که از انجام کارهای مهم خودداری کنید. کمی دید خود را نسبت به زندگی تغییر دهید و خوش بین تر از قبل باشید. آینده شما دست خودتان است پس آن را آنطور که خود می خواهید بسازید. اگر در مورد موضوعی شک دارید، از دیگران برای مشورت کمک بگیرید. به تصورات خود بیش از حد پروبال می دهید، رویاپردازی برای شما لازم است اما نه در این حد که باعث سقوطتان شود. اکنون زمان آن فرارسیده که یک پرش برای آینده ای بهتر داشته باشید. راز خود را به هر کسی نگویید و مراقب وسوسه های شخصی در اطرافتان باشید. نیتی که در دل دارید بسیار نیکوست، اما برای رسیدن به آن صبر و کوشش بیشتری لازم است.

♋ فال روزانه متولدین تیر

امروز نیز مانند روزهای گذشته نگران هستید. اما کافی است کمی صبر کنید تا همه چیز مانند گذشته دوباره شیرین و بر وفق مراد شود. به زودی یکی از رویاهایی که مدت هاست در سر می پرورانید، رنگ واقعیت به خود می گیرد. شما این موفقت را مدیون سخت کوشی های چند ماه اخیر خود هستید پس این شادی را د رکار خانواده خود جشن بگیرید. از دست یکی از اطرافیان تان دلگیرید؛ فکر می کنید که او نسبت به شما بی تفاوت است اما در واقع او از این موضوع خبر ندارد. بهتر است امروز برای صحبت کردن با او وقت بگذارید. برای حل مشکلاتتان باید بیشتر مطالعه کنید و از افراد با تجربه مشاوره بگیرید. در مورد نیتی که در سر دارید، بهتر است هر چقدر هم که از انتظار خسته شده‌اید اما بی گدار به آب نزنید. این مسئله ای نیست که بشود در موردش اشتباه کرد. برای رساندن خبری عجله نکنید و کمی دست نگهدارید. این خبر اگر از طرف کس دیگری شنیده شود بهتر است.

♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز احساس خستگی می کنید. این خستگی بیشتر روحی ست تا جسمی. برای باز شدن ذهن تان، پیاده روی را به شما پیشنهاد می کنیم. در گفتگویی که امروز در اطرافتان رخ می دهد، شرکت کنید. با افراد بیشتری در تماس باشید، در نهایت خواهید دید که دیگران چه تاثیر مثبتی روی زندگی تان خواهند گذاشت. موضوعی از گذشته ذهن شما را همچنان درگیر خود کرده اما بدانید تا خودتان را از آن رها نکنید، پیشرفتی در زندگی تان نخواهید داشت. اجازه ندهید حرفی که شخصی حسود به شما می زند روحیه‌تان را تضعیف کند و روی عملکردتان تاثیر بگذارد. شخصی وارد زندگی‌تان شده و هم صحبتتان خواهد شد تا به او اعتماد ندارید و امتحانش را پس نداده راز دلتان را به او نگویید. اتفاقی می افتد و شما در کمال ناباوری حرف‌هایی خواهید شنید که بسیار خوشحال و شادتان می کند.

♍ فال امروز متولدین شهریور

امروز کمی متفاوت تر از همیشه به نظر می رسید. دوست دارید به جای توجه به خود، روی دیگران تمرکز کنید. این موضوع شما را نزد اطرافیان تان نیز محبوب خواهد کرد. سعی کنید کارهای امروزتان را بر اساس منطق پیش ببرید تا نتیجه خوبی داشته باشد. زندگی عاطفی شما خیلی زودتر از آنچه فکرش را بکنید، دچار تغییر و تحول خواهد شد. اگر چه شما بسیار نگران هستید اما خبرهای خوبی خواهید شنید. بنابراین خوش بین و منتظر معجزه باشید سپس اولین قدم خود را بردارید. صدقه دادن را فراموش نکنید، بلایی را از شما دور می کند. شما به راحتی نمی توانید هیجانات و صحبت‌هایتان را کنترل کنید، شاید به نظرتان آنچه بر زبان می آورید بی اهمیت و کوچک باشد و تاثیرش بر دیگران ناچیز به نظر برسد، بهتر است تجدید نظر کنید و به صحبت‌هایتان دقت کنید وگرنه ممکن است از همین صحبت‌ها بر علیه‌تان استفاده کنند.

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

یکی از دوستان تان خبری را به گوش تان رسانده و این موضوع شما را کمی ناراحت و خسته کرده است. بهتر است به او بگویید که در مورد مسایلی که ذهن شما را آشفته می کند، با شما حرفی نزند. خودتان را از موقعیت های استرس زا دور کنید و روی هدف های زندگی تان متمرکز شوید. اگر به فکر شروع یک رابطه عاطفی جدید هستید، امروز زمان مناسبی است زیرا با افرادی آشنا خواهید شد که مشترکات زیادی با یکدیگر دارید. به زودی گره ای از کارتان باز می شود که خودتان هم انتظارش را ندارید. حواستان باشد بی احتیاطی نکنید و در کارهای خود با بی دقتی عمل نکنید، اگر حواستان نباشد وقتی به خودتان می آیید که می بینید خرابکاری کرده‌اید که حالا مجبورید تاوانش را چند برابر پس بدهید. اکنون زمان مناسبی برای شروع کاری جدید است، برخیزید و با امید به فردا و با بهره گیری از استعدادهایتان به سوی هدفتان حرکت کنید.

♏ فال روزانه متولدین آبان

در مورد موضوعی با شریک زندگی تان دچار اختلاف نظر شده اید، توضیحات شما نیز او را متقاعد نمی کند. بهتر است از اصرار کردن دست بردارید و به او فرصت دهید. با این کار همه چیز به روال عادی خود باز خواهد گشت. سعی دارید اشتباهی را که در گذشته مرتکب شده اید، تکرار نکنید. از این که مدام به بن بست می خورید، خسته شده اید اما نگران نباشید، به زودی زندگی شما در مسیر تازه ای حرکت خواهد کرد و شما نیز به هدف تان خواهید رسید. نامه ای دریافت خواهید کرد. اتفاقات تازه ای برایتان پیش می آید. چشمتان به روی واقعیتی باز می شود. مراقب باشید، شاید لازم است این بار کمی عصبانیت به خرج دهید. نرمش بیش از حد در کارهایتان به ضرر شما تمام می شود. حواستان باشد، هرچه پیش آمد یا هر اتفاقی برایتان رخ داد، شما نباید راهتان را عوض کنید.

♐ فال روزانه متولدین آذر

برای به دست آنچه می خواهید، باید سمج تر باشید، این کار اگر چه کمی مشکل است و با شخصیت شما جور در نمی آید اما با تلاش خود می توانید به هدف تان برسید. اگر برای چندمین بار به بن بست خورده اید، کمی دست نگه دارید و کار دیگری را آغاز کنید تا در زمان مناسب دوباره به آن رجوع کنید. رابطه شما با شریک زندگی تان وارد مرحله ای شده که باید محتاط تر قدم بردارید. اگر عجله نکنید و آهسته تر قدم بردارید، همه چیر بر وفق مرادتان پیش خواهد رفت. در زندگی‌تان پیگیر باشید و اینقدر به مسائل با دید منفی نگاه نکنید این کار باعث می شود که به سلامتی‌تان آسیب برسد. واقع بین باشید تا به موفقیت برسید. فراغ و دوری سخت است اما به زودی روزهای هجران به پایان می رسد و وصال حاصل می شود. به نیازمندی کمک کنید و مطمئن باشید که این کمک همیشه و همه جا به شما کمک خواهد کرد.

♑ فال روز متولدین دی

اگر مسیری که می روید شما را به بن بست رسانده، بد نیست راه دیگری را انتخاب کنید اما در این راه باید با احتیاط قدم بردارید زیرا موانع زیادی دارد و ممکن است برایتان دردسرساز شود. اگر مجرد هستید و به دنبال عشق زندگی تان می گردید، به زودی همان رویایی که همیشه در سر می پروراندید، به واقعیت تبدیل خواهد شد. به زودی خبری در محیط کارتان می شنوید که تغییرات زیادی را در زندگی شما ایجاد خواهد کرد. علی رغم میلتان در جمعی حضور پیدا خواهید کرد. کسی از شما تقاضایی دارد که بیجا نیست، بهتر است با مشکلاتتان کنار بیایید و او را کمک کنید. فکر های سازنده بکنید تا اتفاق های خوب بیافتند. این طور که منفی بافی می کنید و انرژی منفی که به اطرافتان پراکنده می کنید درهای باز را هم به رویتان می بندد. برای خودتان گل بخرید.

♒ فال متولدین بهمن

اخیرا استرس های زیادی به شما وارد شده، برای رسیدن به آرامش، کمی مراقبه یا ورزش کنید، این کار در چنین شرایطی سخت اما امکان پذیر است. اگر مجرد هستید، حال که اعتماد به نفس و جسارت شما افزایش یافته، راز دلتان را برای فردی که به او علاقه دارید بازگو کنید. شانس به شما روی آورده است پس درنگ نکنید. سفری در پیش دارید که روحیه شما را از این رو به آن رو خواهد کرد فقط احتمال این که چیزی را گم کنید زیاد است، بنابراین خوب مراقب وسایل تان باشید. هیچ کس جز خودتان نمی تواند شادی را به زندگی‌تان بیاورد. به جای حرف زدن عمل کنید. کاری را باید هر چه زودتر شروع کنید بهانه نیاورید و زمان خود را به بطالت نگذرانید، بهتر است با قدم های کوچکتر شروع کنید به نفعتان است، اینکه بخواهید یکباره سنگ بزرگی را بلند کنید باعث می شود همه‌ی توانایی‌هایتان را زیر سوال ببرید.

♓ فال روزانه متولدین اسفند

یکی از دوستان تان در موقعیت بدی به سر می برد، سعی نکنید در این شرایط او را وادار به حرف زدن کنید. تنها کافی است دست اش را بگیرید و با او قدم بزنید. شما وعشق زندگی تان جسارت لازم را برای ایجاد تغییرات به دست آورده اید، پس اگر به دنبال پیشرفت هستید، اولین قدم خود را با کمک یکدیگر بر دارید. به دیگران نیز اجازه مداخله و اظهار نظر ندهید زیرا تنها شما را گیج تر می کنند. یکی از موانعی که در زندگی داشته اید، به زودی با کمک یکی از اعضای خانواده تان برداشته خواهد شد. در رابطه با شخصی قضاوت های نادرستی انجام می دهید، در نگاه و افکارتان تجدید نظر کنید و گرنه شرمنده خودتان می شوید. زندگی شما در گذشته گره های بسیاری داشته اما این دلیل نمی شود نا امید باشید و دست روی دست بگذارید بهتر است تا قدرت و توان کار کردن دارید برای جبران گذشته و فردای بهتر دست به کار شوید.

MASTwwww