فال حافظ روزانه | فال تاروت | فال انبیا | فال قهوه | فال امروز

فال حافظ روزانه جمعه ۲۴ تیر ۱۴۰۱

مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!! اگر با این مثل موافق هستید می توانید فال روزانه امروز (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این پست مشاهده کنید. پس در ادامه با فال امروز همراه شوید.
فال حافظ روزانه

مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!! اگر با این مثل موافق هستید می توانید فال روزانه امروز (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این پست مشاهده کنید. پس در ادامه با فال امروز همراه شوید.

فال شخصی برای متولدین ۲۴ تیر :

شخصیت منحصر به فردی که شما دارید باعث می شود دیگران به راحتی به شما جذب شوند و ارتباط برقرار کردن با دیگران را برای شما بسیار راحت می کند. همه شما را به خاطر احساس تعهد و صداقتی که دارید تحسین می کنند، اما باید روی جاه طلبی و رفتار دیکتاتور مآبانه ی خود تسلط بیشتری داشته باشید. امسال نقشه ها و پروژه های مختلف بسیاری در دست اجرا دارید که در دراز مدت برای شما بسیار مفید و سودآور خواهند بود، اما شاید در کوتاه مدت از نتیجه ای که به دست می آورید چندان راضی نباشید. سرمایه گذاری هایی که امسال انجام می دهید موفقیت آمیز خواهند بود، اما اگر احتیاط کافی را نداشته باشید ضررهایی هم خواهید کرد. به راحتی به غریبه ها اعتماد نکنید و نقشه ها و برنامه های خود را با آنها در میان نگذارید چون احتمال این که با یک کلاهبردار طرف باشید خیلی زیاد است. آنهایی که هنوز تنها هستند شانس پیدا کردن نیمه ی گمشده ی خود را خواهند داشت و آنهایی که پیش از این عشقشان را پیدا کرده اند امسال به وصال معشوق خواهند رسید. اه های شهریور، دی و اردیبهشت بهترین و مهم ترین ماه های سال خواهند بود.

♈ فال روزانه متولدین فروردین

امروز شما می توانید در انتظار یک روز خوب و همراه با آرامش باشید. تمام کارهای مختلفی که می خواهید انجام دهید، خواه در ارتباط با مسائل شخصی و چه مرتبط با زندگی اجتماعیتان باشند در جهت دلخواه شما پیش خواهند رفت. کم کم تردیدهایتان نیز از میان خواهند رفت و با اطمینان خاطر بیشتری عمل خواهید کرد. به این که گذشت زمان کارها را به نفع شما پیش خواهد برد اعتماد داشته باشید و نگرانی های بیهوده را کنار بگذارید. اگر حواستان را خوب جمع نکنید به احتمال خیلی زیاد درگیر یک درام عاطفی خواهید شد. سعی کنید آرامش و تمرکز خود را حفظ کنید و جایی آرام برای یافتن احساس آسودگی پیدا کنید. شما گاهی از سوراخ سوزن رد می شوید اما از در دروازه نه. با اتفاقاتی که برایتان پیش آمده زیادی جدی و سخت برخورد می کنید، خیلی از این اتفاقات ساده و معمولی هستند و نیازمند این همه تحقیق و حساسیت نیستند. با کارهای اضافی فقط خودتان را خسته تر می کنید. خوشی را به خودتان حرام نکنید و به وقایعی که پیش می آیند لبخند بزنید.

♉ فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز فضایی جدی بر روز حاکم شده است و در حالی که بقیه همه روی کارهای شخصی و نیازهای خود تمرکز کرده اند شما احساس می کنید در یک سکوت و تنهایی آزار دهنده گرفتار شده اید. با این حال، این فضا و این حس تنهایی به شما کمک خواهد کرد تا از روی اجبار هم که شده به کارهای عقب افتاده ای که دارید و مشکلاتی که به دقت و توجه شما نیاز دارند رسیدگی کنید. در پایان روز با دیدن حجم کارهایی که انجام داده اید و باری که از روی دوشتان برداشته شده است احساس خیلی خوبی خواهید داشت. در نهایت امروز برای شما یک روز مثبت خواهد بود و در پایان روز به خودتان و کارهایی که به انجام رسانده اید افتخار خواهید کرد. شما به زودی ریسک بزرگی را در زندگیتان انجام می دهید. با رفتار تند و عصبی تان ناخواسته باعث شدید کسی را که بسیار دوست دارید برنجانید. شخصی بدون آنکه بفهمید شما را بازی می دهد تا از موقعیتی، آنطور که به نفع خودش است استفاده کند، دوست و دشمنتان را بشناسید. بی دلیل به کسی باج ندهید وگرنه این کار عادتشان می شود.

♊ فال امروز متولدین خرداد

شما در حال حاضر با دقت و توجه بی سابقه ای در حال نظافت و سر و سامان دادن به رابطه های خود هستید. شاید نتوانید به طور کامل به همه چیز رسیدگی کنید، اما وقتی کارتان تمام شود خواهید دید که خیلی چیزها تغییر کرده اند و روابطتان شکلی کاملا متفاوت به خود خواهند گرفت. شما در مسیر تغییر قرار گرفته اید و تمام آنهایی که واقعا برایتان مهم هستند از شما در این مسیر حمایت خواهند کرد. کمی احساس تنبلی و بی حوصلگی می کنید و روح همیشه جنگجویتان ترجیح می دهد به جای این که بلند شده و بجنگد، روی کاناپه روبروی تلویزیون لم بدهد. از این حالت خود استقبال کرده و با خیال راحت استراحت کنید و کارهای مهم را به دست دیگران بسپارید. آن را که حساب پاک است از محاسبه باکی نیست. بی رودربایسی سوالتان را بپرسید تا جوابی که لازم است بشونید. کسی که باید نگران پیش آمدن این شرایط باشد، شما نیستید. دایره دوستان و معاشرین تان را بزرگتر کنید. خودتان را محدود به یک یا دو نفر نکنید. خبری که به شما می رسد را درست بررسی کنید.

♋ فال روزانه متولدین تیر

بزرگ ترین رودخانه ها هم از قطرات کوچک آب به وجود آمده اند. خوشبختانه در حال حاضر موقعیت ها و فرصت های بسیاری در زندگی شما وجود دارند که شاید چندان بزرگ نباشند، اما می توانند زمینه ساز رسیدن شما به موفقیت های بزرگ باشند. شما آدمی نیستید که از تلاش و کوشش فراری باشید و برای رسیدن به اهدافتان چه در زندگی شخصی و چه زندگی حرفه ایتان آماده اید تا هر کاری که لازم باشد را انجام دهید. پس قدر همین موقعیت های کوچک را دانسته و تمام توان خود را به کار بگیرید تا آنها را برای خود به فرصت هایی طلایی تبدیل کنید. در پایان روز با دیدن میزان کارهایی که انجام داده اید خودتان هم احساس آرامش و رضایت خاطر خواهید داشت. احساس می کنید با زندگی که در حال حاضر دارید، کمی بیگانه شده‌اید و نمی‌دانید چه نقشی را در زندگی تان بازی می کنید، به همین دلیل در تصمیم گیری دچار سردرگمی شده اید. خودتان را پیدا کنید و بعد قدم در کارهای مختلف بگذارید. اتفاق تازه ای در زندگی تان رخ می دهد و کسی دلتان را می برد. همین موضوع انرژی تازه ای به شما خواهد داد.

♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز انجام ساده ترین کارها هم برای شما نسبت به همیشه سخت تر خواهد بود و به تلاش و زحمتی بیشتر از همیشه نیاز خواهد داشت. شاید حتی احساس کنید که هر چقدر تلاش می کنید هیچ پیشرفتی ندارید و کارهایتان به نتیجه نمی رسند. البته که این طور نیست و این وضعیت ذهنی شما تحت شرایط کیهانی موجود شکل گرفته و هیچ پایه و اساسی ندارد. درست است که سرعت پیشرفت شما چندان زیاد نیست، اما با وجود این سرعت کم می توانید به نتایج خوبی دست پیدا کنید. برای این کار باید به خودتان زیاد سخت نگیرید و برای مدت خیلی طولانی روی انجام یک کار تمرکز نکنید و به اندازه ی کافی برای تفریح و استراحتتان هم وقت بگذارید. حرفی می‌شنوید که باعث می شود که دید تازه ای نسبت به شخصی پیدا کنید. شما بسیار حساس هستید و با کوچک ترین اتفاقی دلگیر می شوید. این موضوع اصلا به نفع شما نیست. از بخت و اقبالتان گلایه نکنید ، بجای آن هرچه زودتر دست به کار شوید. قدر شخصی که پا به پای شما در سختی ها همراهتان بوده بدانید، با او از صمیم قلب با نیکی رفتار کنید.

♍ فال امروز متولدین شهریور

امروز شما دوست دارید وقتتان را با خانواده و دوستانتان بگذرانید، اما با وجود این که روابطتان خیلی خوب پیش می روند دیدارهای امروزتان با آنها ممکن است مسائل مربوط به گذشته را بار دیگر به میان بکشند و موضوعاتی مطرح شوند که برای شما چندان خوشایند نیستند. سعی کنید تا جای ممکن از مطرح شدن چنین موضوعاتی اجتناب کنید و تا جایی که می توانید بدون هیچ انتظار و چشم داشتی با عزیزانتان با مهربانی برخورد کنید. این نکته را همیشه به خودتان یادآوری کنید که عاشق بودن شما برای وابسته کردن طرف مقابلتان به شما کافی نیست. سعی نکنید او را وادار به دادن وعده هایی بکنید که می دانید منطقی نیستند، این کار تنها باعث از بین رفتن اعتمادتان به هم خواهد شد. به سفری خواهید رفت که برای همیشه در ذهن تان باقی می ماند. شما با دید کلی به زندگی می نگرید به همین دلیل، یا بسیاری از پیش آمدهایی که رخ می دهد نمی‌بینید یا با بی تفاوتی از کنار آن ها رد می شوید، همین باعث می شود که از یک سوراخ چندبار گزیده شوید. درک صحیحی از مسائل زندگی پیدا کنید تا تصمیماتی که در زندگی می گیرید درست باشند.

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

شما به دقت در انجام کارها و مسئولیت هایی که به عهده دارید معروف هستید و این شهرت و اعتبار شما باعث خواهد شد که دیگران بخواهند کارهای هر چند کوچک، اما زیادی را به شما واگذار کنند. طبیعتا شما دوست دارید اگر کمکی از دستتان برمی آید برای آنها انجام دهید و برای حفظ آرامش آنها هم که شده به هر پیشنهادی که به شما می شود جواب مثبت خواهید داد. متأسفانه اگر بخواهید این کار را بکنید لیست کارهایتان چنان بلند بالا خواهد شد که نمی توانید تمام کارهایی که به عهده گرفته اید را به انجام برسانید. امروز روز تعطیل شما است و باید وقتتان را صرف خودتان و خانواده تان کنید، اینقدر به خودتان فشار نیاورید. مدام منتظر شنیدن خبرهای ناگوار نباشید. به جای آن ذهن خود را عادت دهید که با تصمیم گیری های منطقی پیش بروید. از رفتار ریاکارانه شخصی در اطرافتان ناامید و دلسرد می شوید، اما شما با صداقتتان به هدف می رسید. خلوص نیت و ایمان به خودتان، بهترین سرمایه شماست. بدبینی و تردید را از خودتان دور کنید.

♏ فال روزانه متولدین آبان

شما امروز احساسات دوگانه ای نسبت به یکی از اعضای خانواده تان دارید و از یک طرف به خاطر کمک ها و از خود گذشتگی هایی که به خاطر شما کرده است از او ممنون و متشکر هستید و از یک طرف دیگر هم به خاطر انتقادها و سرزنش های گاه و بیگاهش از دست او ناراحت هستید. شما خیلی خوب از شکست ها و موفقیت های خود آگاه هستید و نیازی به این که یک نفر بخواهد ضعف ها و کمبودهایتان را مدام به شما گوشزد کند ندارید. با این حال سعی کنید رفتار تندی با این شخص نداشته باشید و در آرامش و با ملایمت در مورد این مشکل خود با او صحبت کنید. امروز تا می توانید به خودتان استراحت بدهید و هیچ بار اضافه ای را به دوش نگیرید. بهتر است دل اطرافیانتان را بدست آورید و آن ها را با خودتان همراه کنید. دوستی که به شما نزدیک است کمکتان می کند تا بخش جدیدی از توانایی‌هایتان را بشناسید. قدردان حضورش باشید. با شما تماس گرفته می شود تا تقاضای کمک یا راهنمایی بکنند. با صبر و حوصله پاسخگو باشید حتی اگر فرصت ندارید و مسئله را پشت گوش نیاندازید.

♐ فال روزانه متولدین آذر

امروز باید با صداقت و روراستی تمام رفتار کنید، در غیر این صورت خودتان را در دنیایی غیر واقعی که خودتان ساخته اید گرفتار خواهید کرد. سعی کنید نگرش خود را گسترش داده و درک کنید که دوستانتان چگونه فکر می کنند، در این میان باید دقت داشته باشید که ارزش های خودتان را به خاطر آنها فراموش نکرده و کنار نگذارید. مهربانی و کنار آمدن با دیگران نشان دهنده ضعف شما نیست بلکه بیانگر قدرت شماست. کاری که مدت ها زمان و انرژی شما را گرفته بود بالاخره دارد به ثمر می نشیند و پاداش تلاشتان را به صورت مادی و معنوی خواهید گرفت. همین امشب این موفقیت را با شریک زندگیتان جشن بگیرید. خبری می‌شنوید که که مثل آب روی آتش نگرانی ها و دلشوره‌هایتان را از بین می برد و انرژی دوباره ای به شما می دهد. از تنهایی‌تان بیرون بیایید و درها را باز کنید. شخصی شما را می جوید اگر واقع بین و منصف باشید می بینید که شما در بهترین شرایط قرار دارید. بهتر است از فرصت استفاده کنید و تا جایی که می توانید اوج بگیرید.

♑ فال روز متولدین دی

شما این روزها حرف های زیادی برای گفتن دارید، اما شاید احساس کنید که هیچ کس نمی خواهد به حرف هایتان گوش کند. این موضوع باعث گیجی و در نهایت دلسردی شما خواهد شد و در حالی که می دانید ایده های ارزشمندی در سر دارید به این فکر خواهید افتاد که سکوت اختیار کنید. با این همه تحت شرایط کیهانی موجود شما نخواهید توانست جلوی پرحرفی خودتان را بگیرید و ممکن است آنقدر حرف بزنید که دیگران به فکر ساکت کردن شما بیفتند. اگر می خواهید دیگران به گفته هایتان توجه داشته باشند باید سعی کنید حرف هایتان را به مختصرترین شکل ممکن بیان کرده و از زیاده گویی پرهیز کنید. شما گاهی بیش از حد مثبت اندیش هستید، گاهی لازم است به آنچه می شنوید و می بینید شک کنید. حوادث و اتفاقات زیادی برایتان رخ خواهد داد که ممکن است برخی از آن ها غافلگیرتان کند. این روزها به مسائلی که اهمیتی ندارند زیادی فکر می کنید و خودتان را دچار تشویش و بی خوابی می کنید. مشکلاتتان را بنویسید تا ببینید اینقدرها هم ترسناک نیستند.

♒ فال متولدین بهمن

شما اصلا دوست ندارید که هیچ مانعی سر راهتان قرار بگیرد و تا زمانی که به اهداف خود دست نیافته باشید هیچ چیزی نخواهد توانست شما را آرام کند. این واقعیت را در نظر داشته باشید که گاهی باید پیش از آن که از زندگی و فرصت هایی که برای شما دارد لذت ببرید، کارها و وظایف ناخوشایندی که به عهده دارید را باید انجام دهید. امروز هم از آن روزهایی است که باید پیش از لذت بردن از روز تعطیلتان برخی کارهایی که چندان به انجام آنها علاقه ای ندارید را در اولویت قرار دهید. خوشبختانه امروز برای شما روز آرامی خواهد بود و با وجود این که هر از گاهی درگیر تلاش و تکاپو خواهید بود با دردسر خاصی مواجه نخواهید شد. مدیتیشن را یاد بگیرید و اجازه دهید اطرافیانتان نیز در کارهایتان به شما کمک کنند. زندگیتان آسان تر خواهد شد. نگران نباشید به وقتش شما هم فرصت جبران خواهید داشت. زودباوری باعث شده گاهی اشتباهای بزرگی مرتکب شوید. کمی با احتیاط و سخت گیری به مسائل و آدم ها نگاه کنید و تحت تاثیر احساسات آنی قرار نگیرید.

♓ فال روزانه متولدین اسفند

آیا امروز همان روزی است که نیمه ی گمشده ی خود را پیدا خواهید کرد؟! احتمالش بسیار زیاد است! شرایط کیهانی وقوع این اتفاق را برای شما بسیار ساده تر خواهند کرد. با توجه به انرژی فوق العاده ای که در حال حاضر در اختیار دارید، شانس این که شخص مورد نظرتان را به خود جذب کنید بسیار زیاد خواهد بود. از این فرصت فوق العاده نهایت بهره را ببرید، چون امروز روز شماست و می توانید در آن بسیار موفق باشید. امروز نگران این هستید که مبادا دیگران از حرف ها و یا کارهایتان برداشت اشتباهی داشته باشند. این احساس شما و نیاز به تایید شدن توسط دیگران ریشه در احساس نا امنی است که ریشه در گذشته شما دارد. از چیزی که حق شماست سرسری نگذرید وگرنه برای دیگران عادت می شود که حق شما را نادیده بگیرند. در کارهایتان ثابت قدم باشید و از مشورت بزرگتر ها استفاده کنید. به مال دنیا دل نبندید و طمع نداشته باشید، بیهوده خسته تان می کند. موضوعی شما را آزار می دهد، در مورد آن با فردی امین صحبت کنید.

MASTwwww