سود سهام عدالت | سهام عدالت | جاماندگان سهام عدالت

این افراد سود سهام عدالت را دریافت نمی کنند | جدیدترین خبر از سهام عدالت

اگر جزء جاماندگان سود سهام عدالت هستید و نتوانستید در مرحله سوم سود سهام عدالت خود را دریافت کنید هر چه زودتر شماره شبا خود را در سامانه سجام ثبت کنید چرا که زمان زیادی برای شما باقی نمانده است.
سود سهام عدالت

پاتوق آنلاین:۱.۹ میلیون سهامدار عدالت، شماره شبا معتبر برای دریافت سود معرفی نکرده‌اند معاون فناوری اطلاعات شرکت سپرده‌گذاری مرکزی گفت: تاکنون از قریب به یک میلیون و ۹۰۰ هزار نفر از سهامداران سهام عدالت، اطلاعات معتبر به ویژه شماره شبای معتبر نداریم تا بتوانیم سودی برایشان واریز کنیم.

آقای حسنلو گفت: شرکت سپرده‌گذاری مرکزی در انتهای سال ۹۹ و انتهای سال ۱۴۰۰ سود عملکرد مربوط به سال‌های ۹۸ و ۹۹ شرکت‌های سرمایه‌پذیر سهام عدالت را برای دارندگان این سهام واریز کرده است.

به گفته او نزدیک به دو میلیون و ۱۰۰ هزار نفر از این افراد در قید حیات هستند، ولی شماره شبای معتبر از آن‌ها وجود نداشته که بتوان سود را برای آنان واریز کرد. طی یک مرحله واریزی که در خرداد امسال انجام شد حدود ۲۰۰ هزار نفر از این افراد شناساسی و واریز برای آن صورت گرفت و هم اکنون قریب به یک میلیون و ۹۰۰ هزار نفر از سهامداران عدالت هستند که تاکنون اطلاعات معتبری از آنها نداریم.

تکلیف جاماندگان سهام عدالت

اگر جزء جاماندگان سود سهام عدالت هستید و نتوانستید در مرحله سوم سود سهام عدالت خود را دریافت کنید هر چه زودتر شماره شبا خود را در سامانه سجام ثبت کنید چرا که زمان زیادی برای شما باقی نمانده است. واریز سود سهام عدالت جاماندگان در اواخر تیر صورت می گیرد. اما میزان واریزی جاماندگان سود سهام عدالت چقدر است؟ در ادامه مطلب جزئیات بیشتر را درباره سود سهام عدالت بخوانید.

اسفند ماه سال گذشته بود که دارندگان سهام عدالت بین ۵۰۰ تا یک میلیون تومان به عنوان سود سال ۱۳۹۹ دریافت کردند. اما بخشی از سهامداران به علت شماره شبای نامعتبر، حساب بانکی مسدود، راکد، مشترک (دو امضاء)، ارزی و بلندمدت موفق به دریافت آن نشدند.

علاوه بر آن، گروه دیگری هنوز سود سهام عدالت سال ۱۳۹۸ را به دلیل اعلام شماره شبای نامعتبر و. دریافت نکرده اند. حالا شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه قصد دارد در مرحله جدید سود جاماندگان این دو مرحله را پرداخت کند.

در این رابطه اخیرا معاون معاون فناوری و توسعه نوآوری هفته گذشته گفته بود که مرحله سوم واریز سود سهام عدالت مشروط به دریافت شماره شبای جاماندگان است؛ بنابراین اگر جز جاماندگان هستید و هنوز شماره شبا را در سامانه سجام اعلام نکرده اید، بهتر است هر چه سریع‌تر نسبت به اعلام آن اقدام کنید، چرا که زمانی زیادی برای شما باقی نمانده است.

براساس گفته‌های محمود حسنلو، معاون معاون فناوری و توسعه نوآوری شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار واریز سهام عدالت جاماندگان در اواخر تیر ۱۴۰۱ انجام می‌شود؛ بنابراین کمتر از دو هفته زمان دارید تا شبای خودتان را در سامانه سجام ثبت و اعلام کنید.

میزان واریزی جاماندگان سهام عدالت چقدر است؟

اگر تنها سهام عدالت سال ۱۳۹۹ را دریافت نکرده اید، به ازای برگه سهام عدالت یک میلیون تومانی، به همین میزان سود به شما تعلق می‌گیرد. برای برگه ۵۳۲ تومانی هم حدود ۵۵۰ تومان به حساب جاماندگان واریز خواهد شد.

برای جاماندگان سهام عدالت ۱۳۹۸ نیز، برای برگه یک میلیون تومانی حدود ۴۰۰ هزار تومان و برای برگه ۵۳۲ هزار تومانی نیز حدود ۲۰۰ هزار تومان واریز می‌شود.

اگر هم از هر دو مرحله جا مانده اید و برگه سهام عدالت یک میلیون تومانی دارید، در مجموع حدود یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان به حساب تان واریز خواهد شد. اما اگر برگه ۵۳۲ هزار تومانی دارید، باید انتظار واریز ۷۵۰ هزار تومان را داشته باشید

MASTwwww